×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ اسفند - ۱۳۹۹  
true
true
یک رأی سرنوشت جامعه را تغییر می دهد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از شبستان، حجت الاسلام «ابوالفضل سلیمانی»  در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه آران و بیدگل گفت: انتخابات یک رویداد مهم سیاسی است که سرنوشت ملت و کشور را رقم می زند.

امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به اهمیت و جایگاه مهم قانون گذاری در کشور افزود: گاهی قانون برای سال ها در کشور در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی تاثیرگذار است و یک رای می تواند سرنوشت جامعه را تغییر دهد.

هر رأی یک امانت الهی است

حجت الاسلام سلیمانی در ادامه بیان داشت: هر رای ما در انتخابات یک امانت الهی است که باید با انتخاب اصلح از این امانت الهی به خوبی پاسداری کنیم.

خطیب جمعه آران و بیدگل در ادامه خطبه ها به شبهات اخیر علیه شورای نگهبان اشاره کرد و افزود: این هجمه ها علیه شورای نگهبان ظلم بزرگی در حق این نهاد مقدس و بی انصافی نسبت به نهادی است که امام و رهبری همواره آن را بزرگ شمرده و تخریب شورای نگهبان را هم صدایی با دشمن می دانند.

حجت الاسلام سلیمانی در بخش دیگری از سخنانش به سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: مردم با موکب ها و نهادهای حمایتی همکاری کنند تا بخشی از آلام مردم سیستان و بلوچستان کاسته شده و از این رنج رهایی یابند.

دشمن با موج رسانه ای علیه سپاه اقتدار کشور را نشانه گرفته است

امام جمعه آران و بیدگل در ادامه خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای اکراینی گفت: یک جنبه این حادثه یک خطای انسانی است که صورت گرفته و نیروهای مسلح هم پذیرفته اند و بسیار هم باعث تاسف است و همه ما داغدار عزیزانمان هستیم اما جنبه دیگر آن که تاسف بار تر است، جوسازی هایی است که علیه نیروی مقتدر سپاه ایجاد شده است. سپاه مقتدری که از ابتدای انقلاب تاکنون امنیت کشور را تضمین کرده است.

حجت الاسلام سلیمانی افزود: مردم از تبلیغات سوء دشمن فریب نخورند و نقاط قوت را تبدیل به نقاط ضعف نکنند بویژه در این زمان که نیاز به آرامش و اقتدار داریم.  خدمات سپاه در طول انقلاب انکار ناپذیر است و دشمن با موج رسانه ای علیه سپاه اقتدار کشور را نشانه گرفته است، در حالی که در این مقطع حساس افول امریکا را شاهد هستیم.

وی خاطر نشان کرد: سپاه حافظ امنیت کشور است و غرب بداند این نهاد انقلابی محدود به تعدادی نیرو با لباس رزم نیست بلکه همه ملت ایران و نیروهای مقاومت در سراسر خاورمیانه سپاهی اند.

مردم به همه پرسی محور مقاومت پاسخ مثبت دادند

امام جمعه آران و بیدگل در ادامه بیان داشت: امریکا در طول ۴۰ سال اخیر هر چالشی را که علیه ملت ایران به وجود آورد شکست خورده دید لذا به طور ناجوانمردانه سردار سلیمانی را که محور و نماد مقاومت بود به شهادت رساند.

حجت الاسلام سلیمانی افزود: مردم قدردانی خود را در تشییع پیکر میلیونی و بی نظیر سردار سلیمانی به نمایش گذاشتند و به همه پرسی محور مقاومت پاسخ مثبت دادند و اکنون هم همچون گذشته با هوشیاری خود همه توطئه ها را خنثی خواهند کرد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true